Jesteśmy Promohome

Promohome nie jest agencją nieruchomości, a my nie jesteśmy pośrednikami. Znamy jednak doskonale rynek nieruchomości, będąc przy tym specjalistami z dziedziny fotografii i marketingu.

Jesteśmy od lat związani z rynkiem nieruchomości

Pracowaliśmy dla wielu agencji nieruchomości w Krakowie i Warszawie współtworząc ich sukces. Stworzyliśmy Promohome zauważając, że wiele transakcji na rynku mogłoby odbyć się bezpośrednio, bez zaangażowania agencji.

Wiemy także, że najsłabsza strona nieruchomości na portalach internetowych to sposób ich prezentacji. Złej jakości zdjęcia, dezinformujące tytuły, niekompletne i chaotyczne opisy skutkują niską efektywnością i ograniczonym zasięgiem. Możemy to zmienić.

Poznaj nas

 • Andrzej Szopa

  fotograf

  Szukał swojego miejsca w życiu studiując ekonomię i kulturoznawstwo, znalazł je jednak dopiero za aparatem. Specjalizuje się w fotografii wnętrz i architektury, dokumentalnej oraz portretowej.

  Nieustannie stara się poszerzać horyzonty muzyczne, powoli gromadzi własną biblioteczkę i obowiązkowo wita gości dobrą kawą.

 • Przemek Matląg

  fotograf

  Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania i zawodu – fotograf. Od kilku lat blisko związany z fotografią wnętrz, pionier w dostarczaniu profesjonalnej fotografii na potrzeby wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie.

  Lubi dobrą i niebanalną kuchnię, festiwale muzyki elektronicznej i dobrze zaprojektowane przedmioty.

 • Daniel Chojnacki

  specjalista marketingu

  Przez kilka lat prowadził marketing wiodącej krakowskiej agencji nieruchomości, a kolejne doświadczenia zdobył zajmując się reklamą internetową. Teraz wykorzystuje swoje umiejętności w Promohome, zarządzając reklamą i promocją ogłoszeń.

  Poza nieruchomościami i marketingiem, chętnie rozmawia o starych samochodach, nowych komputerach i dobrym kinie.

Cześć!

Promohome stanowi sumę naszych umiejętności, doświadczenia oraz obserwacji rynku.

Dotychczasowa działalność każdego z nas to rzadkie połączenie profesjonalnego doświadczenia w danym obszarze (marketing, fotografia) ze znajomością rynku nieruchomości.

Zależy nam na dostarczaniu usług, które dają naszym klientom wymierne korzyści.

Dzięki innowacyjnemu modelowi działania, możemy zapewnić jednocześnie wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę, co stanowi naszą przewagę nad agencjami nieruchomości.

Co dokładnie robimy?

Możemy pracować dla Ciebie